Vieni-Geri, vonių restauratoriai tikrai yra!
mes jūsų paslaugoms
Gera naujiena Jums, šiuo metu taikomos iki 25% nuolaidos, papildomos nuolaidos Senjorams ir kiekvienam naujam Klientui vonios valiklis - DOVANŲ ! ! !  

Klausimai ir atsakymai

 

Dažniausiai užduodami klausimai

   

Kas yra armavimas?

Armavimas yra sustiprinimas.

Kas yra: "Ecoakmuo", "Ecomarmuras" ir "Ecokeramika"?

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio: Kad suarmuoti dangą visų pirma reikia turėti minėtus elementus ("ecokeramika", "ecoakmuo", "ecoarmuras"). Armavimas reikalauja profesionalių žinių ir įgudžių, ir tam skirtų armavimui technologijų, kurios yra laikomos paslaptyje. Mūsų žiniomis (neskaitant mūsų) nėra Lietuvoje vonių restauratorių, kurie turi marmurą, eko akmenį, keramiką, arba galėtų tinkamai suarmuoti emalinę dangą, panaudodami minėtus elementus. O tai reiškia, jog mes vieninteliai turime ir naudojame armuotas "GREEN ECO" dangas Lietuvoje.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ecokeramika, kas tai?

Ecokeramika, specialus sustiprinantis priedas, pagamintas keramikos pagrindu. Tai labai kietos, armuotos ir labai inertiškos mikro  (1-12 mikronu) dalelės. Kurios atlaiko iki 60 000 psi gniuždymą, galinčios perduoti visas savo stipriausias savybes dangai, tai idealiai tinkama medžiaga restauruojamo emalio ARMAVIMUI - STIPRINIMUI. Atrodo taip:

 

 

Ecoakmuo, kas tai? 

  Tai Mūsų "Know how". Specialus sustiprinantis priedas.  Ecoakmens mikroskopinės (5-50nm) dalelės stipriai susijungusios viena su kita - sudaro vientisą tinklą.  Šis papildas yra nekenksmingas nei žmogui, nei aplinkai. Atrodo taip:


Kitų restauratorių pasiūlymas restauruoti vonią naudojant dangą su Ecoakmeniu būtų APGAULĖ.  Būkite atsargūs.

Tai Green-nano technologija, kurią Lietuvoje mes naudojame vieninteliai.

 

Green nano, kas tai?

"Green nano" - unikali vonių restauravimo technologija, kurią naudojame vieninteliai.

 

Ecomarmuras, kas tai?

Ecomarmuras, specialus sustiprinantis priedas. Tai mikro daleliės, kurios sustiprina dangą. Sinonimai: kalcis, kalcitas, kalcio oksidas, kalcio karbonatas, ir atrodo taip: 


 

NANO, kas tai?

Nano - Nanodalelė (nanomilteliai) mikroskopinė dalelė, kurios bent vienas matmuo mažesnis nei 100 nm.

 

NANO keramika, kas tai?

                      padidinti spauskite ant teksto žemiau

Nano keramika - mikroskopinės keramikos mikro dalelės (nanomilteliai), kurios bent vienas matmuo mažesnis nei 100 nm. Ekologiška medžiaga, tinkama panaudoti daugelyje pramonės šakų (dažų, plastikų, stiklo, metalurgijos, elektronikos ir kt.). Atrodo taip:

 

Kas yra "titano" papildas?

Titano papildas kitaip "titanum dioxide" yra baltas (labai baltas) pigmentas, kuris suteikia dangai baltumo ir blizgesio. Kiekviena baltos spalvos danga be išimties turi titano papildą - "titatun dioxide". wikižodynas

 

Adhesion FIX, kas tai?

"Adhesion Fix" - padidintas dangos sukibimas su senu vonios paviršiumi.

 

"Adhesion FIX" 2, kas tai?

"Adhesion Fix" 2 - padidintas dangos sukibimas su senu vonios paviršiumi, padidintas atsparumas braižymui, smūgiams, temperatūros pokyčiams.

 

"Dry rough", kas tai?

"Dry-rough", tai sauso pašiaušimo technologija, kuri užtikrina gerą sukibimą mūsų dangoms su senos emalės paviršiumi. Gali būti naudojamas cheminis pašiaušimas arba abrazyvinis. Cheminis pašiaušimas kai kuriais atvėjais - priklausomai nuo cheminės medžiagos gali būti pavojingas sveikatai, abrazyvinis visais atvėjais ne. Mes naudojame abrazyvinį pašiaušimą, jis yra atliekamas rankiniu būdu, darbo atžvilgiu yra žymiai sunkesnis, bet efektyvesnis.

 

TURBINA, kas tai?

Turbina – tai profesionalus įrenginys su liejimo pistoletu, galintis lieti įvairaus klampumo (liaudiškai, tirštumo) dažus ir dangas.Kokio storio "GREEN ECO" 2 danga?

Dangos storis nuo 1 mm iki 3 mm horizontaliuose paviršiuose ir iki 1 mm vertikaliuose paviršiuose.

 

Kiek kartų galima restauruoti tą pačią vonią, pagal amerikietišką vonių liejimo technologiją?

Šia technologija atnaujinti vonią galima daug kartų – pagal poreikį.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai